Savefrom.net Nedir? Nasıl Video ve MP4 İndirilir?

Son zamanlarda video ve MP4 indirmek için kullanılan bir platformdan bahsetmek istiyorum. İnternetten video ve MP4 indirmek için savefrom.net adresine giriş yapıyoruz. Bu platformdan aşağıdaki tüm servisleri desteklemektedir.

youtube.com
twitter.com
instagram.com
break.com
dailymotion.com
vimeo.com
soundcloud.com
veojam.com
1tv.ru
ntv.ru
vesti.ru
autoplustv.ru
vk.com
facebook.com
odnoklassniki.ru
russiaru.net
yandex.video

bilibili.com
hotstar.com
openloadmovies.net
streamago.com
tiktok.com
tune.pk
viu.com
livejournal.com
rutv.ru
desteklenen servisler

YouTube, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlardan video indirmek için Savefrom.net adresini kullanabilirsiniz. savefrom.net adresini içtığınızda karşınıza gelen indir alanına indirmek istediğiniz video url adresini yapıştırın ve indir düğmesine basın. Alt bölümde bir önizleme ekranı açılıp istediğiniz çözünürlüğü seçip indir düğmesine basarak videonuzu indirebilirsiniz.

YouTube, Twitter ve Facebook’tan video linki nasıl kopyalanır?

youtube.com adresinden istediğiniz bir videoyu başlatıp, video üzerinde mouse ile sağ tuş tıklayıp Video URL’sini kopyala seçeneği ile url adresini kopyalayabilirsiniz.

twitter.com adresinden video içeren bir tweet bulup video üzerinde mouse sağ tuş tıklayıp video adresini kopyala seçeneğini seçebilirsiniz.

facebook.com adresinden indirmek istediğiniz videoyu içeren iletide paylaş ve video adresini kopyala seçeneğini seçebilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz..

Murat Süzen Hakkında

Tüm yazılarını gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir