Ücretsiz WordPress Temaları: 10+ En Popüler Tema Listesi

Merhabalar, sizlerde wordpress ile blog yada site kurma aşamalarını geçtiyseniz artık birbirinden güzel ücretsiz wordpress temaları arasından seçim yapabilirsiniz.

İnternette ücretsiz wordpress temaları şeklinde arama yaptığınızda birçok wordpress teması karşınızda çıkmaktadır. Peki bu ücretsiz wordpress temalarından hangileri ile başlamalıyız? Hangi ücretsiz tema diğerlerinden daha iyi ve kullanışlı?

Sizler için bu sorulara cevap vermek adına en iyi ücretsiz wordpress temaları arasından 10 tanesini SEO uyumu ve site hızı ile karşılaştırma yaparak inceledim. İşte incelediğim ücretsiz wordpress temaları listesi.

BFastMag

Ücretsiz WordPress Temaları - BFastMag
bfastmag theme

Ücretsiz wordpress temaları listesinde ilk sıraya bfastmag ücretsiz haber, magazin blog temasını aldım.

Adından da anlaşılacağı gibi, haberler, dergiler, teknoloji blogları, moda blogları ve diğer ilgili web siteleri için en hızlı ücretsiz WordPress temasından biridir. Tema JetPack, Contact Form 7, WP Product Review, Page Builder ve daha fazlası ile uyumludur.

CANLI DEMOİNDİR

Di Magazine

Ücretsiz WordPress Temaları - Di Magazine
Di Magazine Theme

Di Magazine, hızlı, duyarlı ve SEO dostu bir ücretsiz wordpress temasıdır. Sayfa hızlarını yüklemeye öncelik veren magazin ve haber siteleri için bir tema olduğunu söyleyebiliriniz. Web sitenizden para kazanmak istiyorsanız, Di Magazine wordpress temasında reklam kodları için başlık widget’ları bulunmaktadır.

CANLI DEMOİNDİR

Bizberg

Ücretsiz WordPress Temaları - Bizberg
Bizberg Theme

Bizberg, kurumsal web siteleri için hızlı ve seo uyumlu bir ücretsiz wordpress temasıdır. Ayrıca Bizberg, kolaylıkla yararlanabileceğiniz 4 geniş düzen sunar. Web sitenizin okunabilirliğini artıran iyi bir tipografi sağlar. Diğer kullanışlı özellikler arasında harita bloğu, harekete geçirici mesaj, akordeon, sosyal medya ikon alanı, referans alanı, fiyat tablosu, galeri ve diğer pratik araçlar içermektedir.

CANLI DEMOİNDİR

Bayleaf

Ücretsiz WordPress Temaları - Bayleaf
Bayleaf Theme

Bayleaf, minimalist ücretsiz bir yemek tarifi yapabileceğiniz blog temasıdır. Bu modern, minimalist tema aynı zamanda açılış hızı optimize edilmiş ve seo uyumlu bir ücretsiz wordpress temasıdır. Bayleaf teması web sitenizi, ürün satabileceğiniz bir eticaret sitesine çevirebileğiniz WooCommerce eklenti entegrasyonu desteklemektedir.

Bayleaf ücretsiz wordpress teması ayrıca tipografi, galeri, listeler, tablolar ve alıntılar içeren kullanışlı öğelerle birlikte gelmektedir.

CANLI DEMOİNDİR

Travel Agency

Ücretsiz WordPress Temaları - Travek Agency
Travel Agency

Seyahat acentesi web sitesi için hızlı, seo uyumlu, ücretsiz WordPress teması mı arıyorsunuz? Travel Agency, tur ve seyahat şirketleri için bir seyahat rezervasyonu web sitesi oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özellikle, bu tema WP Travel Engine eklentisi ile uyumludur, burada birçok yararlı ve pratik özellik ile birlikte eksiksiz bir seyahat yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.

CANLI DEMOİNDİR

Rara Business

Ücretsiz WordPress Temaları - Rara Business
Rara Business Theme

Rara Business, kurumsal web siteleri için hızlı ve seo uyumlu ücretsiz wordpress temasıdır. WooCommerce eklentisi sayesinde site üzerinden ürün satabilme imkanınızda bulunmaktadır. Kurumsal bir firma sitesi yapmak isterseniz sizler için en iyi ücretsiz wordpress teması olarak Rara Business’i kullanabilirsiniz.

CANLI DEMOİNDİR

GloriaFood Restaurant

Ücretsiz WordPress Temaları - Gloria Food Restaurant
GloriaFood Restaurant Theme

GloriaFood Restaurant, restoran siparişleri için çevrimiçi sipariş verilmesini sağlayabilen hızlı ve seo dostu bir ücretsiz wordpress temasıdır. Özelleştirme aracıyla, geliştirme bilgisine gerek kalmadan kolayca ve hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu tema ayrıntılı, güzel grafikler içeren kapsamlı siparişler ve satış raporları da sunuyor. Ayrıca raporları CSV olarak dışa aktarabilmektedir.

CANLI DEMOİNDİR

Construction Landing Page

Ücretsiz WordPress Temaları - Construction Landing Page
Construction Landing Page Theme

İnşaat web sitesi için ücretsiz wordpress teması mı arıyorsunuz? Bir inşaat web sitesinin sahip olması gereken temel özelliklere ve unsurlara sahip olduğundan, bu tema aynı zamanda mimar, tesisatçılar, peyzaj ve diğer inşaatla ilgili endüstriler için de kullanılabilir. Bu tema seo dostu, hızlı açılabilen bir ücretsiz wordpress temasıdır.

CANLI DEMOİNDİR 

Chronus

Ücretsiz WordPress Temaları - Chronus
Chronus Theme

Chronus teması minimalist ve seo dostu bir ücretsiz wordpress blog temasıdır. Chronus, magazin, haber ve kişisel bloglar için ideal, en hızlı ücretsiz WordPress teması. Sade kişisel blog teması arıyorsanız sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm Chronus temasını denemenizi tavsiye ederim.

CANLI DEMOİNDİR

Hueman

Hueman Thema

Evet sizlere son olarak Türkiye’de de karşınıza sürekli çıkabilecek olan kullanım oranı gerçekten çok olan ki benimde kullandığım hueman ücretsiz wordpress temasını tavsiye ederim. Temanın içinde özelleştirme eklentisi bulunmaktadır. 60.000’den fazla aktif kullanımı olan bu ücretsiz wordpress teması kullanılma sayısı ile ne kadar iyi bir tema olduğunu belli ediyor sanırım.

CANLI DEMOİNDİR

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz..

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir